Ara:

Gemi Onarım-Bakım Hizmetleri

 

Askon Global deneyimli ekibiyle, tanker gemilerinden, kuru yük gemilerine, LPG/LNG gemilerine ve diğer gemi tiplerine bakım-onarım hizmeti vermektedir. Şirket olarak amacımız, hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek, müşterilerimizin iş birliği alanında (işin kalitesi, teslim süresi ve iş maliyeti) tam memnuniyetini sağlamaktır. Gemi sahiplerine, operatörlere ve yöneticilere yüksek kalitede hizmet deneyimi sunmayı hedefliyoruz. Size kısa teslim süreleri sunuyoruz ve özel teknik ekiplerimiz, geminizin minimum duruş süresine sahip olmasını sağlamak için çok çalışacaktır.

 

Yüzey ve Tank Temizliği

 

Gemi yüzeyindeki, tuzlu su ve güneşin etkilerine maruz kalan alanlarda, paslanma ve eski boyaların temizlenmesi ve yenileme işlemlerinin yapılması amacıyla raspa-boya hizmeti vermekteyiz. Buna paralel olarak, yağlı yüzey temizliği ve tankların iç-dış temizliği uzman ekiplerimiz tarafından sağlanmaktadır.

 

Raspa Boya İşlemleri 

 

Gemi üzerinde, tuzlu su ve güneş ışınlarının zaman içerisinde metallerin üzerinde oluşturduğu yağlanma, kirlenme, paslanma ve korozyon,uzman ekiplerimiz tarafından kumlama işlemiyle önlenerek, gemi üzerindeki metallerin kullanım ömrü uzatılmaktadır. Gemicilik sanayisinde metal, plastik ve ahşap yüzeylerin boya öncesinde pürüzsüz hale getirilmesi için bir diğer yöntem su raspasıdır. Ultra yüksek basınçlı su jetleri ile yapılan su raspası, özellikle üretim sanayisinde en sık kullanılan yöntemlerden olarak, raspalama işlemi yapılan alanda kusursuz bir yüzey elde edilmesini sağlamaktadır.

 

Gas Free İşlemleri

 

Tanklardaki temizliğin tamamlanmasının ardından, tank içindeki hava ve gaz karışımlarının oluşturduğu tehlikeli ortam, uzman ekiplerimizin Gas Free işlemini gerçekleştirmesiyle, patlama ve zehirlenme riskini ortadan kaldırmaktadır.

 

Kumlama İşlemleri

 

Gemi üzerinde, tuzlu su ve güneş ışınlarının zaman içerisinde metallerin üzerinde oluşturduğu yağlanma, kirlenme, paslanma ve korozyon, uzman ekiplerimiz tarafından kumlama işlemiyle önlenerek, gemi üzerindeki metallerin kullanım ömrü uzatılmaktadır.

 

Güverte Ekipmanlarının Onarımı ve Temizliği

 

Güverte ekipmanlarının bakım onarımı ve temizliği ekiplerimiz tarafından hızlı bir biçimde yapılmaktadır.

 

Boru Yenileme İşlemleri

 

Her büyüklük ve kalitedeki, boru ve vanaların bakımı, onarımı ve tedariki ekiplerimizce karşılanmaktadır.

 

Gemi Ekipmanı Tedarik Hizmetleri

 

Askon Global olarak, Türkiye ve dünya çapında kalitesini ispatlamış üreticilerden aldığımız çeşitli kabin, güverte, motor sarf malzemeleri ve yedek parçalarını stoklarımızda bulunduruyor ve tedarikini sağlıyoruz.

Benimsediğimiz tedarik zinciri yöntemlerimizle ve müşteri taleplerini en hızlı şekilde karşılama becerimizle, sektördeki diğer firmalara örnek oluyoruz.

Tüm denizcilik ekipmanlarından elektrik kablolarına ve deniz boyalarına kadar ihtiyacınız olan her şeyi hızlı ve ekonomik bir şekilde sağlıyoruz.

 

Kumanya Tedarik Hizmetleri

 

Tedarik departmanının birincil görevi, gemi mürettebatının ihtiyaç duyduğu her şeyi temin ederek rahat çalışmasını sağlamaktır. Piyasadaki en kaliteli teklifi seçmeyi mümkün kılan yabancı tedarikçilerle iş birliği yapıyoruz.

Müşterilerimize en iyi teklifi hazırlıyor, teslimatı en hızlı şekilde ve en düşük maliyetle ekonomik kolaylık sağlıyoruz. Bunun sonucunda uzun süreli iş birliği yapmayı hedefliyoruz.

 

Lojistik Hizmetler

 

Müşterilerimizin sorunsuz ticari operasyonlar yürütmesini sağlamak, gemi sahiplerinden ve mürettebattan gelen talepleri mümkün olan en kısa sürede yerine getirmek için elimizden geleni yapıyoruz ve ayrıca tüm ilgili tarafların gemi operasyonlarını sürekli olarak izliyoruz.